Lisamenüü

Selver Selver

Kuidas tellida

Selveri Köök

 

Alustuseks

 

Nüüd on peolaua katmine tehtud sinu jaoks imelihtsaks.

Selveri köögi tooteid saad tellida otse Selveri Köögi kodulehelt.

Pakume erinevaid salateid (toorsalatid, kastmetega salatid), võileivatorte, seksereid, suupistevaagnaid, torte ja kooke.

Enne toidu tellimist mõtle, millist pidu soovid korraldada ja kes on Sinu külalised. Kui palju tuleb külalisi? Kes nad on - naised, mehed, lapsed? Kui kaua pidu kestab? Kas eelistate laua taga istumist või rootsi lauda? Inimene sööb õhtu jooksul umbes 500 grammi toitu; salateid arvestatakse enamasti 150-200 grammi ühele inimesele. Vaata näidismenüüsid siit!

Tallinnas pakume tellijatele võimalust tellida peolauatooted otse koju, peoruumidesse või töökohale – see teeb peo korraldamise veelgi hõlpsamaks.

NB! Teenus on tasuline olenemata ostusummast (maksumus 8 eurot)! Tingimused


 

Tellimine ja kauba kätte saamine

 

Tellides internetist, tuleb peolaua tellimus esitada 2 päeva varem, näiteks soovides toidud kätte saada laupäeval, tuleb tellimus esitada hiljemalt neljapäeval kell 12:00. Soovides peolauda pühapäevaks, tuleb tellimus esitada vähemalt 3 päeva varem kella 12-ni. Sünnipäevasoodustuse saamiseks on vajalik Partnerkaardiga sisse logimine ostukorvis ( ei laiene peregrupi liikmetele). Suurte pühade ajal palume tellimus esitada vähemalt nädal enne ürituse toimumist.

 

Tellimine internetist on lihtne:

 

 1. 1. Vali välja soovitud tooted ja kogused. Kui soovid näiteks tordile midagi kirjutada, saad oma soovist teada anda kontaktandmete lehel kommentaari lahtris.
  NB! Kõigile tortidele ei saa teksti lisada.
 2. 2. Mine "Sinu ostukorv" alla ja vali kättesaamise viis, kas lähen ise kaubale järele või soovin  kojuvedu. Ise kaubale järele minnes vali sobiv Selver. Veendu et valitud Selver asub sinu kodulinnas.
 3. 3. Vali kuupäev ja kellaaeg millal soovid tooteid kätte saada.
 4. 4. Logi sisse Parnerkaardi iseteenindusse (kui on partnerkaart), sisesta oma kontaktandmed, et saaksime saata Sulle tellimuskinnituse e-posti teel kus kirjas Sinu tellimuse number.
 5. 5. Kinnita tellimus.
 6. 6. Vali pank (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank), mille kaudu soovid makset sooritada.
  NB! Parnerkaardi registreerimise korral kogud ka boonuspunke. ja saad oma sünnipäeva korral 10% soodustust 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva päeva. Veendu Partnerkaardi iseteeninduses, et konto andmetes on su kehtiv e-posti aadress.
 7. 7. Tee pangas makse.
 8. 8. Pärast maksmist vajuta kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".
 9. 9. Sinu e-posti aadressile saadetakse tellimuse kinnitus.. Kui sa e-posti teel teadet ei saa, helista kinnituse saamiseks telefonil 53074099
 10. 10. Makstud kaubad saad kätte soovitud ajal Sinu poolt valitud Selverist pöördudes info- või kulinaarialetti.
 11. 11. Kontrolli kaup üle.
 12. 12. Sulle ulatatakse koos kaubaga ka arve, mis on kauba eest tasutud dokument ja Sa saad koos kaubaga kauplusest lahkuda.
 13. 13. Kassaliini läbides näita ette kaubaarve.

 

Tähelepanu: ettemakstud kaupa hoitakse alles kuni kaupluse sulgemiseni! Kui klient ei tule kaubale järele, siis raha kauba eest kliendile ei tagastata!

 

- Tellimuse tühistamisel 4 (neli) kalendripäeva ette kuni kella 16:00-ni, toimub raha tagastamine 100%  ulatuses 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul.
- Tellimuse tühistamisel 3 (kolm) kalendripäeva ette kuni kella 16:00-ni enne tellimuse täitmise päeva on tagastatav summa 50% ning see tagastatakse 14 neljateistkümne) kalendripäeva jooksul.
- Tühistamisel  2 (kaks) kalendripäeva ette kuni kella 12:00-ni enne tellimuse täitmise päeva raha ei tagastata.

 

NB! Kringleid, pitsasid ja pagari ampse saab kaupluse pagariletist kätte alates kella 10.00-st. Erisoovid esitada tellimuse vormistamisel.

 

Tellimusi väljastame Selveritest 12.00- 20.00. Ettemakstud tellimusi hoitakse kaupluses kaupluse sulgemiseni.

 

Lisainfo

 

Täiendavate küsimuste  tekkimisel palume võtta ühendust Selveri Köögiga.

Pretensioonide korral palume pöörduda 24 tunni jooksul alates kauba kättesaamisest.
Tel. 53074099 (E-R kell 8-16)
E-post: tellimused@kulinaariatoit.ee

 

Ettetellitud toodete väljastamine pühade ajal

 

Selveri köögi tellimusi väljastavad Selverid pühade ajal alates kella 12:00. Vabandame ebameeldivuste tõttu!

 

Lisainformatsioon tellimuste kohta Selverite infolaudadest. Selverite kontaktid leiad SIIT

 

Sulge