Lisamenüü

Selver Selver

Kuidas tellida

Selveri Köök

 

Alustuseks

 

Nüüd on peolaua katmine tehtud sinu jaoks imelihtsaks.

Selveri köögi tooteid saad tellida otse Selveri Köögi kodulehelt.

Pakume erinevaid salateid (toorsalatid, kastmetega salatid), võileivatorte, seksereid, suupistevaagnaid, torte ja kooke.

Enne toidu tellimist mõtle, millist pidu soovid korraldada ja kes on Sinu külalised. Kui palju tuleb külalisi? Kes nad on - naised, mehed, lapsed? Kui kaua pidu kestab? Kas eelistate laua taga istumist või rootsi lauda? Inimene sööb õhtu jooksul umbes 500 grammi toitu; salateid arvestatakse enamasti 150-200 grammi ühele inimesele. Vaata näidismenüüsid siit!

Tallinnas pakume tellijatele võimalust tellida peolauatooted otse koju, peoruumidesse või töökohale – see teeb peo korraldamise veelgi hõlpsamaks.

NB! Teenus on tasuline olenemata ostusummast (maksumus 8 eurot)! Tingimused


 

Tellimine ja kauba kätte saamine

 

Tellides internetist, tuleb peolaua tellimus esitada 2 päeva varem, näiteks soovides toidud kätte saada laupäeval, tuleb tellimus esitada hiljemalt neljapäeval kell 12:00. Sünnipäevasoodustuse saamiseks on vajalik Partnerkaardiga sisse logimine ostukorvis ( ei laiene peregrupi liikmetele). Suurte pühade ajal palume tellimus esitada vähemalt nädal enne ürituse toimumist.

 

Tellimine internetist on lihtne:

 

 1. 1. Vali välja soovitud tooted ja kogused. Kui soovid näiteks tordile midagi kirjutada, saad oma soovist teada anda kontaktandmete lehel kommentaari lahtris.
  NB! Kõigile tortidele ei saa teksti lisada.
 2. 2. Mine "Sinu ostukorv" alla ja vali kättesaamise viis, kas lähen ise kaubale järele või soovin  kojuvedu. Ise kaubale järele minnes vali sobiv Selver. Veendu et valitud Selver asub sinu kodulinnas.
 3. 3. Vali kuupäev ja kellaaeg millal soovid tooteid kätte saada.
 4. 4. Logi sisse Parnerkaardi iseteenindusse (kui on partnerkaart), sisesta oma kontaktandmed, et saaksime saata Sulle tellimuskinnituse e-posti teel kus kirjas Sinu tellimuse number.
 5. 5. Kinnita tellimus.
 6. 6. Vali pank (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank), mille kaudu soovid makset sooritada.
  NB! Parnerkaardi registreerimise korral kogud ka boonuspunke. ja saad oma sünnipäeva korral 10% soodustust 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva päeva. Veendu Partnerkaardi iseteeninduses, et konto andmetes on su kehtiv e-posti aadress.
 7. 7. Tee pangas makse.
 8. 8. Pärast maksmist vajuta kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".
 9. 9. Sinu e-posti aadressile saadetakse tellimuse kinnitus.. Kui sa e-posti teel teadet ei saa, helista kinnituse saamiseks telefonil 602 4800.
 10. 10 Makstud kaubad saad kätte soovitud ajal Sinu poolt valitud Selverist pöördudes info- või kulinaarialetti või Selveri Köögist.
 11. 11. Kontrolli kaup üle.
 12. 12. Sulle ulatatakse koos kaubaga ka arve, mis on kauba eest tasutud dokument ja Sa saad koos kaubaga kauplusest lahkuda.
 13. 13. Kassaliini läbides näita ette kaubaarve.

 

Tähelepanu: ettemakstud kaupa hoitakse alles kuni kaupluse sulgemiseni! Kui klient ei tule kaubale järele, siis raha kauba eest kliendile ei tagastata!

 

Tellimusest loobumiseks pead võtma Selveri Köögiga kirjalikult ühendust vähemalt 2 päeva enne tellimuse kättesaamise kuupäeva hiljemalt kell 16.00 ja sellisel juhul tagastatakse tellimuse raha samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasuti. Hilisema tühistamise soovi korral ei ole võimalik raha tagastada.

 

NB! Kringleid, pitsasid ja pagari ampse saab kaupluse pagariletist kätte alates kella 10.00-st. Erisoovid esitada tellimuse vormistamisel.

 

Tellimusi väljastame Selveritest 10.00- 20.00, Saaremaal väljastatakse kaup pühapäeviti alates kella 12:00st ja Selveri Köögist (Taevakivi 7, Tallinn) kella 10.00 -18.00. Ettemakstud tellimusi hoitakse kaupluses kaupluse sulgemiseni. Selveri Köögis hoitakse ettemakstud tellimusi kella 18:00-ni.

 

 

Lisainfo

 

Täiendavate küsimuste  tekkimisel palume võtta ühendust Selveri Köögiga.

Pretensioonide korral palume pöörduda 24 tunni jooksul alates kauba kättesaamisest.
Tel. 602 4800 (E-P kell 9-16)
E-post: tellimused@kulinaariatoit.ee

Suurema peolaua korraldamisel aitab teid müügijuht Britta-Ingrid Aasamäe. Tel. 602 4836

 
 

Ettetellitud toodete väljastamine pühade ajal

 

Selveri köögi tellimusi väljastavad Selverid pühade ajal alates kella 12:00. Vabandame ebameeldivuste tõttu!

 

Lisainformatsioon tellimuste kohta Selverite infolaudadest. Selverite kontaktid leiad SIIT

 

Sulge